5 Najlepszych przepisów na lody z mleka skondensowanego

Szukasz najlepszych lodów skondensowane mleko przepisy dla Ciebie? Cóż, jestem tutaj, aby pomóc Ci z najlepszych przepisów mleka skondensowanego. Podzieliłem się najlepszymi przepisami, które można spróbować zrobić lody z najlepszym mlekiem skondensowanym.

1. Lody czekoladowe

Musisz zrobić lody z mlekiem skondensowanym i czekoladą w proszku. Weź 4 filiżanki mleka i dodaj do niego jedną filiżankę mleka skondensowanego. Dodaj dwie łyżeczki kakao w proszku do mleka i dobrze wymieszaj. Wlej mieszaninę do pojemnika i zamroź ją na 3 do 4 godzin. Po zamrożeniu możesz cieszyć się czekoladowymi lodami.

2. Lody truskawkowe

Weź cztery filiżanki mleka i dodaj do niego jedną filiżankę mleka skondensowanego. Podgrzej go, aż stanie się gorący i dodaj cukier. Wymieszaj go prawidłowo, a następnie dodaj do niego truskawki. Upewnij się, że prawidłowo umyłeś truskawki. Jeśli ich nie oczyścisz, dadzą ci zły smak. Po ugotowaniu soku z truskawek, odcedź go i dodaj do mleka. Wszystko dobrze wymieszaj, a następnie odstaw do lodówki na 3 do 4 godzin.

3. Lody bananowe

Musisz zrobić lody bananowe z mlekiem skondensowanym i lodami waniliowymi. Weź jeden kubek mleka skondensowanego i dodaj do niego jeden kubek mleka. Podgrzej je i dodaj jedną łyżeczkę ekstraktu waniliowego. Wymieszaj to porządnie, a następnie dodaj do tego banany. Upewnij się, że prawidłowo obierasz banany.

4. Lody waniliowe

Musisz zrobić lody waniliowe z mleka skondensowanego i mleka. Dodaj do niego jedną filiżankę mleka i podgrzej je. Gdy już się podgrzeje, dodaj jedną filiżankę mleka skondensowanego i porządnie wymieszaj. Przelej do pojemnika i odstaw do lodówki na 3 do 4 godzin.

5. Lody czekoladowe

Jest to najłatwiejszy do wykonania, ale wynik jest niesamowity. Musisz dodać jedną filiżankę mleka do czekolady w proszku i wymieszać go prawidłowo. Ogrzać go prawidłowo i dodać jedną filiżankę mleka skondensowanego do niego. Wymieszać go prawidłowo, a następnie dodać czekoladę w proszku do niego. Trzymaj go w lodówce przez 3 do 4 godzin, a następnie możesz cieszyć się czekoladowymi lodami.

Wnioski:

Podzieliłem się z Tobą najlepszymi przepisami na mleko skondensowane, ale możesz również zrobić własne lody z najlepszym mlekiem skondensowanym. Jestem pewien, że będziesz kochać wynik swoich domowych lodów.