Porady dotyczące przygotowania ciepłych przystawek dla gości

Ciepłe apetytów są perfect apetytów przepisy dla gości. Te aperitify przepisy są proste, łatwe i proste przygotowywać. Ty dostajesz natychmiastową informację zwrotną od twój gości że jak jeść ten jedzenie.

Główny cel za tym jest ogrzewać jedzenie robić mię gorącym i kusić dla twój gości. Gdy ty próbujesz robić ten naczyniu, ty możesz używać jakaś rodzaj mięso lub warzywa, ale dzielę tutaj listę pysznych przepisy które pewny robić twój gościom głodnym.

Sautéed Mushrooms

Musisz pokroić grzyby w dużym rozmiarze, a następnie usmażyć je z masłem i czosnkiem. Możesz dodać do niego sól i podawać.

Kremowy łosoś

Jeśli chcesz przygotować kremowego łososia, musisz go ugotować i pozostawić na 30 minut. Po ugotowaniu łososia, można go trzymać w lodówce przez 1 do 2 dni.

Smażony kurczak

Jest to jeden z najlepszych przepisów na ciepłe przystawki. Możesz zrobić ten przepis przez cięcie piersi z kurczaka, a następnie sauté go. Podawaj go z jakąś sałatką lub warzywami.

Faszerowane awokado

Jest to kolejny super smaczny przepis na ciepłe przekąski. Można nadziać awokado z jakimś serem, pomidorem i sałatą.

Pieczone ziemniaki

To jest najlepszy przepis na ciepłe przekąski dla rodziny. Możesz upiec ziemniaki, a następnie podać je z sałatką.

Wnioski:

Tak więc, mam nadzieję, że są to najlepsze ciepłe aperitify przepisy dla twoich gości. Ty możesz słuzyć te twój przyjaciele i rodzina i robić one zakochiwać się z twój kucharskimi umiejętnościami.