5 Najlepszych sosów do makaronu dla utraty wagi

Makarony nie są tylko zwykłym jedzeniem, ale jest to jedzenie, które może sprawić, że stracisz na wadze. Powodem jest to, że makaron jest pokarmem węglowodanowym i kiedy go jesz, twoje ciało zostaje wypełnione węglowodanami i przechowuje węglowodany w komórkach tłuszczowych.

Ale co, jeśli nie chcesz dodawać dodatkowych tłuszczów w swoim ciele poprzez jedzenie węglowodanów? Cóż, możliwe jest przygotowanie niskokalorycznego sosu do makaronu, który nie sprawi, że zyskasz więcej wagi.

Tak więc, oto pięć najlepszych sosów do makaronu, które pomogą Ci uczynić Twój makaron zdrowym i pysznym.

1. Kremowy sos balsamiczny (Creamy Balsamic Sauce)

Jest to świetny niskokaloryczny sos do makaronu, który wypełni Cię i nie sprawi, że poczujesz się głodny po jego zjedzeniu. Jest on wykonany z pomidorów, octu balsamicznego i parmezanu.

2. No-Calorie Spaghetti Sauce

Jest to idealny sos do makaronu dla tych, którzy próbują schudnąć. Jest on wykonany z grzybów, cebuli, czosnku i pomidora.

3. Sos do makaronu z kalafiora

Jest to bardzo smaczny i zdrowy sos do makaronu, który nie sprawi, że zyskasz więcej wagi. Wystarczy, że ugotujesz płatki kalafiora z cebulą, czosnkiem, oliwą i przyprawami.

4. Kremowy sos do makaronu Pesto

Jest to bardzo yummy sos do makaronu, który sprawi, że zapomnisz o kaloriach i da Ci poczucie szczęścia.

5. Sos pomidorowy Low-Carb

Jest to dobry sos do makaronu, który sprawi, że poczujesz się pełny i nie sprawi, że przytyjesz.

Wnioski:

Są to najlepsze sosy do makaronu dla utraty wagi. Jestem pewna, że pokochasz ich smak i nie dodadzą żadnych dodatkowych kalorii. Więc, ciesz się nimi!