5 Najlepszych drożdżowych wieńców makowych dla dzieci

Mak to uroczy kwiat, który reprezentuje szczęście i jest jednym z najstarszych kwiatów, które są uprawiane na świecie. Być może widziałeś ten kwiat na polach, ale dziś jest on głównie uprawiany w ogrodach.

Ale czy wiesz, że jest on również używany do dekoracji głowy na ceremonie ślubne? Był on symbolem pary młodej w przeszłości i również w teraźniejszości. Bardzo ciekawe jest to, że maki nadal są wykorzystywane do celów dekoracyjnych.

Jest to bardzo prosty i łatwy sposób na udekorowanie domu lub biura, ale wymaga nieco uwagi i troski. Kwiaty są delikatne i bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj kwiatów do wykonania wieńca.

Oto 5 najlepszych drożdżowych wieńców makowych dla dzieci.

1. Podstawowy wieniec z maku drożdżowego

Jest to podstawowy wieniec, który jest dostępny w każdym sklepie. Będziesz potrzebować dwóch filiżanek kwiatów, trzech filiżanek cukru, jednej filiżanki octu i miski. Zrób kształt stożka i umieść cukier na środku, a następnie wypełnij wieniec kwiatami.

2. Wieniec z sody oczyszczonej i drożdży

Do wykonania wieńca możesz użyć sody oczyszczonej. Dodaj sodę oczyszczoną do wody z kwiatami i zrób wieniec. Potrzebna będzie również miska i łyżka.

3. Wieniec z mleka i drożdży

Zrób mieszankę drożdżową, dodaj cukier i dobrze wymieszaj. Będziesz potrzebować również miskę, łyżkę i butelkę mleka. Zrób stożkowy kształt i wypełnij wieniec mieszanką.

4. Wieniec z wanilii i drożdży

Możesz zrobić wieniec mieszając ocet i esencję waniliową, a następnie dodać cukier. Potrzebna będzie również miska, łyżka i butelka wanilii. Zrób wieniec i wypełnij go mieszanką.

5. Wieniec z czekolady i drożdży

Możesz zrobić ten wieniec mieszając drożdże, cukier, ocet i syrop czekoladowy. Potrzebna będzie również miska, łyżka i butelka wanilii. Zrób wieniec i wypełnij go mieszanką.

Wnioski:

To są najlepsze drożdżowe wieńce makowe dla dzieci. Jestem pewna, że pokochacie te wieńce w celach dekoracyjnych. Możecie je zrobić również w domu, ale wieńce są bardzo delikatne i trzeba je traktować ostrożnie.