5 najlepszych past z nadzieniem jajecznym, których musisz spróbować

Czy wiesz, że istnieje danie zwane faszerowanymi jajkami, które jest podawane w prawie każdej rodzinie? Na pewno przynajmniej raz w życiu jadłeś te faszerowane jajka. Zazwyczaj są one przygotowywane poprzez wypełnienie wnętrza jajka farszem różnego rodzaju. Oto kilka najlepszych past z nadzieniem jajecznym, które możesz wypróbować.

Jajko nadziewane pastą z cebuli

Jest to jedna z najłatwiejszych past nadziewanych, które możesz zrobić. Najpierw podsmaż cebulę na patelni i odstaw ją na bok. Po tym czasie rozbij jajka i wymieszaj usmażoną cebulę z jajkami. Wlej trochę wody i dodaj sól i pieprz. Niech się gotuje przez 2 do 3 minut, a następnie możesz umieścić jajka na talerzu.

Jajka faszerowane z chutneyem

Jeśli szukasz pysznej i zdrowej pasty nadziewanej jajkami to jest to najlepsza opcja dla Ciebie. Wymieszaj twaróg, pomidory, starty kokos, świeżą kolendrę i zielone chilli. Wlej tę mieszankę do jajka. Dodaj trochę soli i pieprzu. Gotuj przez 7 do 8 minut, a następnie podawaj.

Jajko nadziewane groszkiem

To kolejna pasta z nadzieniem jajecznym, którą możesz wypróbować. Ugotuj dużą ilość białego groszku w wodzie. Po ugotowaniu usuń wodę i odstaw na bok. Teraz, gotuj jajka przez 3 do 5 minut. Weź miskę i wymieszaj ugotowane jajka z ugotowanym groszkiem. Wymieszaj sól i pieprz, dodaj posiekany czosnek i kminek w proszku. Teraz wlej mieszaninę do jajka i zamknij ją. Gotuj przez 10 do 12 minut i podawaj na gorąco.

Jajko faszerowane szpinakiem

Jest to jedna z najlepszych past nadziewanych jajkiem, które możesz wypróbować. Podsmaż szpinak na patelni i odłóż na bok. Gotuj jajka przez 3 do 5 minut. Teraz rozbij jajka i wymieszaj szpinak z jajkami. Dodaj sól i pieprz. Wlej mieszankę do jajka. Zamknij go i gotuj przez 10 do 12 minut. Podawaj na gorąco.

Wnioski:

Są to jedne z najlepszych past nadziewanych jajkiem, które możesz wypróbować. Są one łatwe do wykonania, a także bardzo smaczne. Więc, możesz spróbować tych pysznych nadziewanych past i sprawić, że twoi członkowie rodziny i przyjaciele będą dumni.