Zdrowe i pyszne dania z garnków błyskawicznych

Instant Pot to wspaniałe urządzenie kuchenne, które można wykorzystać do gotowania ulubionych posiłków w mniej niż godzinę. Możesz zrobić pyszne posiłki bez wysiłku i przygotowania. Więc, sprawdźmy najlepsze gotowe posiłki, które można zrobić z instant pot.

Smaczne i zdrowe Chicken Tikka

Kurczak tikka to popularny indyjski posiłek przyrządzany z kurczaka. Mięso jest gotowane w pikantnym sosie i podawane z ryżem lub naan. Możesz spróbować tego przepisu z piersią lub udem kurczaka.

Soczewica i gulasz warzywny

Soczewica jest bardzo zdrowa, ponieważ ma mało kalorii i jest naładowana błonnikiem. Są bogate w białka i minerały, takie jak żelazo i potas. Możesz zrobić ten gulasz z soczewicy i warzyw z soczewicą, marchewką, słodkim ziemniakiem, groszkiem i pomidorami.

Burgery wołowe

Jeśli jesteś miłośnikiem wołowiny, to możesz zrobić pyszne burgery wołowe. Burgery są wykonane z mielonej wołowiny i zwieńczone serem i bułką tartą. Wypróbuj ten przepis i ciesz się pysznym i pożywnym posiłkiem.

Curry z wołowiny i słodkich ziemniaków

Jest to kolejny szybki i zdrowy posiłek, który możesz przygotować w krótkim czasie. Wołowina jest marynowana w jogurcie i przyprawach, a następnie gotowana w curry ze słodkich ziemniaków. Curry ma słodkie ziemniaki, cebulę, pomidor i imbir.

Ryż z grzybami

Jest to kolejny szybki i łatwy przepis na zdrowy obiad. Możesz zrobić ten ryż grzybowy z dzikimi grzybami, ryżem i warzywami.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post na temat “Zdrowych i pysznych posiłków Instant Pots”. Są to najlepsze przepisy, które można zrobić z natychmiastowym garnkiem. Ty możesz próbować jakaś te przepisy i robić twój swój zdrowym i pysznym posiłkom.